top of page
063b_screens1_edited.jpg

הדרך הקלה לשינוי עצמי

אימון אישי בגישת אדלר להשגת מטרות בזמן קצר

דף הבית: About

להגשים את הרצונות העמוקים ביותר בזמן קצר

ולחולל את השינוי המשמעותי בחייך

תמונה שלי מיץ לפייסבוק בלי לוגו.png

אורח חיים בריא

לבחור בבריאות וליהנות מאיכות חיים טובה

pair-3788402_960_720.jpg

יצירת זוגיות

הנוסחה המנצחת למציאת בן זוג

chicks-4219655_960_720.jpg

טיפוח יחסים וחיזוק תחושת השייכות

מודל ליחסים טובים עם כל מי שתחפצו

דף הבית: Services
018_screens.jpg

מי אני?

שמי גלית שפר ואני בעלת דוקטורט (PhD) בבריאות הציבור מהאוניברסיטה העברית, תואר ראשון ושני בחינוך מהאוניברסיטה העברית ומאמנת מוסמכת ממכון אדלר.  מזה הרבה שנים אני משמשת כחוקרת בתחום של קידום התנהגות בריאותית ומניעת תחלואה. מחקרי הגיעו להישגים גדולים והתקבלו כהרצאות בכנסים המובילים לבריאות בארץ.

במסגרת לימודי הדוקטורט רכשתי ידע אקדמי ותיאורטי מקיף בתחום הרפואה, מחלות כרוניות, חינוך לבריאות וכן שינוי התנהגות בריאותית באמצעות מודלים בריאותיים. ואילו את הידע המעשי  של "האיך" רכשתי במסגרת לימודי האימון במכון אדלר.


אימון בגישת אדלר הינו אימון הנשען על גישה פסיכולוגית – תיאורית האינדיבידואל קוגניטיבית שפותחה ע"י אדלר שהיה פסיכולוג ורופא בשנת 1875. העיקר והדגש שהמחשבות שלנו יוצרות את המציאות שלנו. אדלר עוזר לנו להבין על עצמנו, להיות המנהיגים של החיים שלנו, ולא משנה מה קורה מסביב. זוהי תיאוריה מניעתית שיוצרת בריאות.

יכולת הבחירה היא בידיים שלנו. אני מאמינה שחובת האדם לשמור על בריאותו ולעשות כל מה שביכולתו כדי לחיות את החיים שהוא רוצה ולא לוותר! בצעדים קטנים, תוך כדי אמונה בעצמנו, ביכולותינו והרבה רצון אפשר להגשים את משאות נפשנו.

הייעוד שלי הינו ללוות אנשים להגשים את רצונותיהם תוך שמירה על המשפחה, ולאפשר לעצמם ליהנות מהשפע שיש לעולם להציע. ניסיון החיים הרב שלי, התבונה, האינטואיציה, האמונה, העידוד והעצמת האחר מאפשרים לאנשים שמגיעים אלי לרכוש את האומץ לב לעשות את מה שהם תמיד חלמו ולהרגיש חיוניים. למדתי אצל מיטב הפרופסורים והמומחים לבריאות הציבור. השתתפתי בקורסים להורות ומשפחה, לקידום בריאות, לחינוך, לפסיכולוגיה, למדעים, ולתזונה בריאה ובריאות על פי הרמב"ם.

מי מגיע אלי?

אנשים שסובלים מבעיות בריאותיות ורוצים להכניס לחייהם אורח חיים בריא כדי להבריא ולחיות חיים איכותיים, נשים שחלו ומבינות שחובה עליהן לעשות שינוי בחייהן ולדאוג גם לצורכיהן, נשים שרוצות להיראות טוב ולהרגיש טוב, אנשים מבוגרים שרוצים לצאת מהבית ולמלא את שעות הפנאי, אנשים שרוצים ליצור זוגיות בריאה ולהיות מאושרים, אנשים שרוצים להצליח בלימודים ולהשיג עבודה משמעותית.

למה אימון?

האימון משנה משהו גדול בחיי אנשים ועושה הבדל משמעותי בזמן קצר באמצעות שינוי התנהגות שנצרב במוח והופך לאוטומט. האימון עוסק בכאן ועכשיו עם הפנים לעתיד. הכלים בהם אני משתמשת באימון כוללים זיהוי העוצמות והמשאבים, הסרת החסמים, רווח מול מחיר, הרחבת תפיסות מעכבות, הקניית כלים לניהול הזמן והתמודדות עם רגשות, מציאת הייעוד ויצירת חזון.

באמצעות אימון אפשר לעשות שינוי עצמי בקלות

בזמן קצר ולשנות את חייך לטובה

דף הבית: About

ממליצים

אנגלהרד.jpg

פרופ' דני אנגלהרד

מומחה למחלות זיהומיות

המרכז הרפואי הדסה

מנהל מחלקת ילדים לשעבר

ד"ר גלית שפר תורמת, בכשרון רב, לשיפור משמעותי במצבם הבריאותי של אנשים רבים ומאפשרת להם ליהנות מאיכות חיים טובה

רכס 2_edited.jpg

פרופ' אבינועם רכס

מומחה לנוירולוגיה
המרכז הרפואי הדסה 
יו"ר הלשכה לאתיקה לשעבר

ד"ר גלית שפר היא מקצוענית, רהוטה וכוכבת בתחום

דף הבית: Clients
069_screens5.jpg

לפרטים נוספים ולשיחת היכרות התקשרו
050-7416029

אימון אישי בגישת אדלר להשגת מטרות בזמן קצר 

מבשרת ציון

0507416029

דף הבית: Contact
חיפוש

לקום מחר בבוקר ולהתחיל מבראשית

כמו סתירת לחי מצלצלת זה קורה. התהפך עלינו העולם כמו סירה בלב הים וסופגים אכזבה כואבת ומייסרת. בהתחלה מכחישים ואח"כ כועסים ואז נורא נורא...

כיצד להתגבר על לחץ, מתח וחרדה?

תחושות המתח והלחץ המלוות אותנו ביום יום הן תחושות טבעיות במצבים שונים העלולים לגרום לנו דאגה כמו עומס בעבודה, לפני מבחן, דאגה לילדים,...

כיצד מתגברים על תחושת הנחיתות?

את תחושת הנחיתות, עמוק בבטן, אין אדם שלא מכיר. אם חוויתם את התחושה להיכנס לחדר ולהגיד: "כולם פה חכמים כולם פה יפים ורק אני לא" אז אתם לא...

אסור לאבד תקווה

בחודש אפריל שנת 1849 ערכה המשטרה החשאית של הצאר ניקולאי הראשון גל מעצרים בקרב מי שנחשדו כחברים ב"חוג פטרשבסקי". (חוג פטרשבסקי – קבוצה של...

דף הבית: Blog2
bottom of page